Doładowanie Virgin Mobile – szybko, sprawnie, bez kłopotów…

1948

Doładowanie Virgin Mobile

Brak środków na koncie wstrzymuje możliwość wykonywania jakichkolwiek działań płatnych na telefonie. Co w sytuacji kiedy nagle potrzebujemy wykonać telefon, czy sprawdzić coś w Internecie. Virgin mobile doładowanie, czyli jak szybko dokonać doładowania środków na koncie.

Telefony na kartę mają swoje zalety, ale mają również wady. Posiadając telefon na abonament płacimy rachunki raz w miesiącu na określoną kwotę. Jeżeli wykonaliśmy jakieś działania, których nie obejmuje abonament – kwota automatycznie zwiększa się. Opcją niepewną pozostaje jednak kwota, którą przyjdzie nam zapłacić – jednak i w tym przypadku operatorzy oferują szereg udogodnień pozwalających kontrolować koszty zużycia. Mimo wszystko mamy jednak pewność, że w każdej sytuacji telefon będzie nam służył. Jedynym zagrożeniem może być brak zasięgu, lub rozładowana bateria. Nieco odwrotnie jest w przypadku telefonu na kartę- brak środków równoznaczny jest z brakiem działań.

Czasy braków w sklepach dawno już minęły, często też są one dla nas dostępne całodobowo, w zdecydowanie większym zagęszczeniu niż kiedyś. Dlatego podstawową i szybką metodą na doładowanie virgin mobile jest skorzystanie z usług sklepu/stacji benzynowej, czy innych punktów handlowo-usługowych oferujących taką możliwość. W punktach tych z reguły dostępna jest płatność gotówką, lub kartą. Punkty stacjonarne różni sposób postępowania . Pierwszą z opcji jest otrzymanie  wydruku, na którym znajduje się kod doładowania oraz szczegółowa instrukcja postępowania, drugą natomiast jest otrzymanie potwierdzenia wykonania transakcji, środki na telefonie powinny pojawić się od razu, co zostanie potwierdzone osobnym smsem.

Operator udostępnił możliwość doładowania Virgin Mobile konta na swojej stronie internetowej. Aby tym sposobem dokonać doładowania należy wejść na stronę internetową www.virginmobile.pl. W zakładce oferta wybieramy opcję doładuj się. Na wyświetlonej stronie wprowadzamy dane niezbędne do procesu doładowania naszego konta telefonicznego. W tym celu konieczne będzie podanie numeru telefonu, dla którego chcemy dokonać wpłaty oraz adresu e-mail – ten potrzeby będzie do wysłania potwierdzenia dokonanej transakcji. Kolejnym krokiem wybranie jest kwoty doładowania z pośród: 5,10,30,50,100,150 i 300. Istnieje również możliwość wpłacenia innej kwoty – w takim wypadku w polu inna kwota wpisujemy wartość mieszczącą się w granicy 5-300 złotych. Wybieramy formę płatności, akceptujemy regulamin i klikamy –  płacę. Następnym krokiem jest oczekiwanie, aż doładowanie virgin mobile pojawi się na naszym koncie, tak by bez przeszkód korzystać z usługi.

Opcjami alternatywnymi dla płatności online za pomocą strony internetowej naszego operatora jest skorzystanie z innych portali służących do tego celu – takich w sieci znajdziemy mnóstwo. Schemat płatności podobny jest do tego udostępnionego przez virgin mobile. Wiele aplikacji internetowych banków również udostępnia możliwość dokonania doładowania. Schemat postępowania zależy od rodzaju aplikacji pozwalającej na kontrolę online swojego konta bankowego.

Możliwości jest wiele – żadna z nich nie jest skomplikowana. Dlatego w sytuacjach kryzysowych korzystajmy z tej opcji, która jest najbardziej dostępna dla nas w danym momencie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]