Internet w virgin mobile – czy warto skorzystać i z jakimi kosztami musimy się liczyć?

1201

Internet w Virgin Mobile

Internet w Virgin Mobile to strzał w dziesiątkę! Operatorzy MVNO coraz częściej pojawiają się na rynku telekomunikacyjnym. Kim są? Co oferują? Czy warto skorzystać z ich usług? Poniżej kilka przydatnych informacji w tym temacie na przykładzie operatora i hasła reklamowego virgin mobile internet za darmo.

Kim są coraz częściej pojawiający się na rynku operatorzy MVNO? Rosną jak mrówki po deszczu – gdzie nie pójdziemy tam spotkać można coraz to nowego dostawcę usług. A przecież uruchomienie sieci komórkowej nie jest szybkim i łatwym procesem. Są to operatorzy, którzy świadczą usługi korzystając tylko i wyłącznie z infrastruktury, która należy do innego operatora. Jednym z takich operatorów jest Virgin Mobile działająca od kilku lat na rynku polskim. Operator korzysta z zasięgu sieci Play i T-mobile, przy czym sieć LTE dostępna jest tylko dzięki infrastrukturze Play.

Co znajdziemy w ofercie tego operatora? Czym zachęca nas do przeniesienia swojego dotychczasowego numeru telefonu? Na stronie znajdziemy 5 powodów, które mają pomóc nam w podjęciu decyzji:

  1. Internet 4G LTE,
  2. Konto ważne przez rok
  3. Mobilną aplikację
  4. Darmową dostawę
  5. Darmowy internet dla portali społecznościowych

W ofercie operatora znajdziemy pakiety mieszczące się w granicach od 0 do 59 złotych. Różnią się one zawartością, jednak rzeczą na której pragniemy się skupić są virgin mobile pakiety internetowe.  Wahają się one w granicach od 300 MB do 16 GB dlatego bez potrzeby można dobrać ten odpowiadający naszym potrzebom i możliwościom finansowym. Dodatkowo dla bardziej wymagających użytkowników udostępnione zostały pakiety internetowe zarówno w kraju, jak i w roamingu bez zmartwień o koszty. Każdy pakiet internetowy Virgin Mobile przypisany ma do siebie wartość cenową, więc już na starcie wiemy jakie dodatkowe koszty będziemy musieli ponieść.

Internet w virgin mobile reklamuje się również jako  nielimitowany transferem dla aplikacji. Tu również w zależności od pakietu mamy możliwość korzystania z takich portali społecznościowych jak Gadu-Gadu, Facebook, Messenger, Twitter, a także ask.fm bez zmartwień o limit danych posiadany w ramach naszej oferty.

Co jeszcze ma zachęcić nas do przeniesienia numeru do operatora Virgin Mobile?

Do zmiany operatora kuszą nas również dodatkowe pakiety internetowe. Tym sposobem w ofercie #pełenluz otrzymujemy 0,5 GB internetu więcej, opcja #bezlimitu daje nam 1 Gb gratis, dodatkowe 2 GB otrzymamy w ofercie #najlepiej, a opcją najbardziej korzystną okazuje się #dlamniesuper, gdzie po dodaniu 3GB mamy aż 16 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca. Wskazane powyżej pakiety nie są dodawane na miesiąc, czy dwa – operator zaznacza, że jest to dodatek bezterminowy.

Dla abonentów dostępna jest uniwersalna karta SIM 3w1 –standardowa, miroSIM i nanoSIM. Użytkownik dopasowuje odpowiedni rozmiar do swojego telefonu za pomocą wyłamania odpowiedniego rozmiaru z otrzymanego startera. Jest to zdecydowanym atutem – posiadany przez nas telefon nie stanowi ograniczenia w wyborze operatora komórkowego.

 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]