Internet w Nju mobile – oferta idealna dla studentów

1110

Internet w Nju mobile

Internet w Nju mobile o doskonała opcja dla młodych ludzi i studentów. Sezon akademicki zbliża się wielkimi krokami. Studia to nie tylko życie imprezowe, czy odsypianie na wykładach. To również szereg obowiązków, mnóstwo nauki, projektów i prac do oddania. Studenci już nieraz pokazali, że potrafią wiele, ale jest kilka rzeczy które niezbędne im są do codziennej egzystencji w akademickim świecie. Do takich niewątpliwie należy Internet. Jak znaleźć ofertę, która jednocześnie nie będzie wymagała ogromnego nakładu finansowego?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert firm świadczących dostęp do Internetu, część z nich skierowana bezpośrednio dla studentów. Czym kierować się przy wyborze? Internet dla studenta powinien być mobilny, tak by w każdej chwili można  było z niego skorzystać, tani – budżet studentów zazwyczaj jest mocno ograniczony, najlepiej nieokreślony umową – w końcu zobowiązanie to spory dyskomfort, bo nigdy nie wiadomo jak długo studia na danym kierunku potrwają. Nju mobile internet zdaje się być odpowiedzią na wszystkie nasze oczekiwania. Usługa mobilna, którą można zabrać ze sobą wszędzie, bez zobowiązań – abonament zawierany jest na czas nieokreślony.

Co dostajemy w ramach umowy na internet w nju mobile?

Za maksymalnie 29 złotych miesięcznie otrzymujemy 40 GB Internetu. Opłata zależna jest jednak od ilości zużytego limitu danych. Przez pierwsze trzy miesiące obowiązuje nas tzw. Opłata minimalna w kwocie 9 złotych. Po tym okresie, w przypadku kiedy nie korzystamy z usługi nie płacimy nic. Nie ma się również co obawiać o przekroczenie tych 40 GB, które mamy w ofercie. W momencie wyczerpania limitu danych automatycznie włącza się tzw. „lejek”, a transmisja danych będzie odbywała się z prędkością maksymalną 1Mbps.

Nju mobile docenia lojalnych klientów – im dłużej korzystamy z ich oferty tym więcej dostajemy. Po 6 miesiącach nasz limit danych zwiększa się do 80 GB, po 12 miesiącach mamy już 100 GB, natomiast osoby które będą korzystały z usługi ponad 24 miesiące otrzymają 120 GB. Taka prędkość pozwala na swobodne korzystanie z Internetu bez zbędnego ograniczania się.  Dodatkowo nie posiadamy zobowiązania, więc rezygnacja z oferty możliwa jest w dowolnym momencie.

Sprzęt nie jest elementem oferty, jednak operator w ramach njumarketu udostępnia możliwość zakupu routera. Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty dopasowane do naszych potrzeb dzięki funkcjonalności – raty PayU. Punktami Payback natomiast możemy obniżyć wartość kupowanego sprzętu. 20000 punktów payback to oszczędność rzędu 200 zł.

Nju mobile internet to świetne rozwiązanie dla każdego studenta, ale i nie tylko To świetna oferta dla tych, który chcą korzystać z taniego Internetu, znając koszty maksymalne, jednak wiedząc, że w przypadku przestoju w korzystaniu z usługi mogą zaoszczędzić – albo nic nie płacić. To świetna alternatywa dla Internetu stacjonarnego. Idealnie sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]