Naprawa sprzętu Apple w serwisie ZbitaSzybka.pl Wrocław

1129
Naprawa sprzętu Apple w serwisie ZbitaSzybka.pl Wrocław

Zalany iPhone? Zbita szybka? A może awaria MacBooka lub problem z iPadem? Warto poszukać dobrego serwisu Apple! Na wrocławskim rynku działa kilka firm w różnych lokalizacjach. W tym artykule przyjrzymy się liderowi – jak działa serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław? Czy warto udać się do renomowanego punktu napraw sprzętu Apple? Sprawdźmy!

Gdzie naprawić sprzęt Apple we Wrocławiu?

Kiedy Twój iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac, AppleWatch czy inny sprzęt z nadgryzionym jabłkiem potrzebuje pomocy fachowców – warto sprawdzić ofertę serwisu Apple ZbitaSzybka.pl Wrocław. Znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, czyli w samym sercu stolicy Dolnego Śląska, nieopodal Galerii Dominikańskiej, na ulicy Piotra Skargi 19. Do punktu napraw można dostać się komunikacją miejską, a bez większych trudności zaparkujesz w pobliżu swój samochód.

Ile trwa naprawa iPhone i innych sprzętów w ZbitaSzybka.pl Wrocław?

Zacznijmy od tego, że do serwisu ZbitaSzybka.pl Wrocław możesz przyjść z marszu, kiedy nagle przydarzy Ci się incydent lub będziesz w pobliżu punktu napraw – jest on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18 oraz w soboty od 11 do 15. Jeśli jednak nie chcesz czekać w kolejce i mieć pewność, że zostaniesz obsłużony szybko, warto skorzystać z systemu rezerwacji zleceń serwisowych. Umawiając termin wizyty online lub telefonicznie, nie zmarnujesz ani chwili i zostaniesz obsłużony poza kolejką w serwisie. Co więcej, gdy już specjaliści dokonają ekspertyzy i wyceny usługi, a Ty zdecydujesz się na realizację zlecenia, cała procedura przebiegnie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Zwykle naprawa iPhone, taka jak wymiana szybki, baterii, korpusu czy inne procedury nie trwa dłużej niż 30 minut. Jeśli jednak będą wymagane bardziej zaawansowane działania, dowiesz się o szacowanym czasie podczas wizyty w punkcie napraw.

Naprawa sprzętu Apple w serwisie ZbitaSzybka.pl Wrocław – dlaczego warto?

Wspomnieliśmy o tym, że serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław znajduje się w dobrej lokalizacji, a ponadto ma możliwość umawiania wizyt. To jednak nie wszystkie atuty! Przeglądając ofertę firmy, dowiadujemy się, że nie tylko wymieniają zbite szybki w iPhone’ach klientów, ale też dokonują szeregu innych napraw w smartfonach – m.in. wymieniają korpusy, baterie, głośniki, aparaty, płyty główne i inne komponenty, zgrywają i czyszczą dane z urządzeniach, naprawiają sprzęt po zalaniu, czyszczą wszelkie zakamarki po rozkręceniu urządzenia i usprawniają telefony na wiele innych sposobów, zależnie od problemu. Co więcej, jest to jeden z nielicznych serwisów, który proponuje naprawę sprzętu Apple, takiego jak MacBooki, iPady, iPody, iMaci czy Apple Watche. Jeśli więc spotka Cię awaria jakiegokolwiek urządzenia od giganta Apple – warto zgłosić się po naprawę sprzętu Apple w ZbitaSzybka.pl Wrocław.

Na uwagę zasługuje też fachowa obsługa. W serwisach zatrudniani są przeszkoleni pracownicy, posiadający bogate doświadczenie w pracy z urządzeniami marki Apple. Firma kładzie nacisk na najwyższą jakość części i stosuje takie, jak te na pierwszy montaż, a ponadto przed podjęciem zlecenia wykonywana jest ekspertyza i wycena usługi, dzięki czemu klient wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć. A co, jeśli w trakcie naprawy wyjdą dodatkowe problemy? Wówczas serwisant ZbitaSzybka.pl kontaktuje się z klientem, informuje o sytuacji i kosztach naprawy, a to właściciel sprzętu decyduje, czy chce kontynuować naprawę czy jest to dla niego nieopłacalne.

Podsumowując więc, ZbitaSzybka.pl to serwis Apple we Wrocławiu, któremu warto powierzyć swój sprzęt, gdy pojawi się problem. Specjaliści działają wedle procedur i skrupulatnie dbają o urządzenia klientów, a umawiając wizytę z wyprzedzeniem, można znacząco zaoszczędzić swój czas!

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]