Nju mobile na kartę, czyli całkiem niezła alternatywa dla abonamentu

1192

Konto ważne po wieki i dopasowywanie oferty do indywidualnych potrzeb w danym miesięcy to zdecydowane zalety oferty nju mobile na kartę. Co warto wiedzieć na temat tej  usługi?

Nju mobile gdzie kupić ? – praktyczne rady dotyczące nabycia startera w ofercie na kartę.

W związku z niedawnym regulacjami prawnymi związanymi z obowiązkiem rejestracji kart SIM zakup startera możliwy jest za pomocą strony internetowej www.njumobile.pl . Jak tego dokonać? Wchodzimy w zakładkę oferta, wybieramy opcję na kartę, jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem klikamy zamów. W kolejnych krokach dokonujemy wyboru numeru telefonu- możemy wybrać odpowiadający nam numer z listy proponowanych  (opcjonalnie zaznaczamy przeniesienie naszego dotychczasowego numeru od innego operatora). Startery, które mamy do wyboru opiewają na kwotę rzędu 5, lub 20 złotych. Opłatę uiszczamy kurierowi, który w ciągu 7 dni ma obowiązek dostarczyć nam zamówienie. Na co warto zwrócić uwagę? Karta dopasowana jest do telefonów, które obsługują standardowy SIM oraz micro SIM. Jeżeli posiadamy więc telefon obsługujący karty nanoSIM konieczne będzie „docięcie” karty do własnych potrzeb, jednak na własną rękę możemy doprowadzić do uszkodzenia struktury karty. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów.

Co otrzymujemy w ofercie nju na kartę?

Bezterminowo ważne konto – obwarowane jest jednak warunkiem doładowania go jednorazowo na kwotę 5 złotych. Sami dostosowujemy ofertę do swoich aktualnych potrzeb, które co miesiąc mogą ulegać zmianie. Znamy jednak  górną granicę opłat za daną usługę, a co za tym idzie wiemy jaki będzie maksymalny koszt korzystania z niej. Tym sposobem za 3 GB internetu zapłacimy nie więcej niż 19 zł, nielimitowane rozmowy komórkowe kosztować nas będą również maksymalnie 19 zł, SMSy i MMSy bez limitu to koszt nie wyższy niż 9 zł, a za rozmowy na telefony stacjonarne zapłacimy nie więcej niż 10 zł. Co za tym idzie, w przypadku kiedy w sposób maksymalny wykorzystamy każde  z udogodnień wiemy, że całkowity poniesiony przez nas koszt nie przekroczy kwoty 57 zł. Aktywacja wskazanych powyżej usług jest bezpłatna.

W jaki sposób dokonać doładowania środków na koncie?

Doładowanie nju możliwe jest na stronie internetowej operatora w zakładce doładowania. Kwoty doładowania mieszczą się w granicach od 5 do 200 zł. Wybieramy interesującą nas kwotę, bank za pomocą którego chcemy dokonać płatności. Dla chętnych operator wystawi fakturę.  Nie jest to oczywiście jedyna możliwość doładowania konta. Jeżeli mamy już swój starter, korzystamy z numeru telefonicznego – doładowanie telefonu w nju zakupimy w wielu punktach handlowo-usługowych, jak na przykład kiosk, supermarket, praktycznie każdy bank oferuje możliwość zakupu doładowania konta telefonicznego.

Nju mobile na kartę jest idealną ofertą dla osób, których potrzeby zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Klienci, którzy mają dynamiczne potrzeby bez obaw mogą skorzystać z oferty nju, która bez żadnych problemów dorówna im kroku.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]