Raj dla młodych i portfeli ich rodziców – nju mobile oferta

1192

Nju mobile oferta

Nju mobile oferta dostosowana do Twoich potrzeb! Młodość rządzi się swoimi prawami, a czasy zmieniają się błyskawicznie, postęp technologiczny mknie w niewyobrażalnym tempie. Zmieniają się również potrzeby młodych użytkowników telefonii komórkowej. Niemal każde dziecko/nastolatek posiada telefon komórkowy. Posiada też wiele potrzeb związanych z ciągłym telefonicznym/sms-owym kontaktem z rówieśnikami, dostępem do portali społecznościowych, czy wyróżnieniem się w grupie nowoczesnym telefonem komórkowym.  Jak finansowo nadążyć za potrzebami młodego pokolenia?

Każdy rodzic chce aby jego dziecko nie odstawało od rówieśników, jednak nie każdego stać na niewyobrażalny abonament telefoniczny. Oferta na kartę też może okazać się niewystarczająca z uwagi na fakt, że w krytycznym momencie potrzeby kontaktu z rodzicami środki zostaną wyczerpane, pakiet smsowe, czy internetowe kosztują majątek.  Naprzeciw oczekiwaniom rodziców wychodzi oferta  nju mobile abonament. W ramach umowy abonamentowej znana jest maksymalna miesięczna kwota opłat – dzięki temu nie będzie zaskoczenia w momencie otrzymania miesięcznego rozliczenia kosztów. Na maksymalną kwotę składają się koszty za rozmowy telefoniczne zarówno komórkowe, jak i stacjonarne, smsy/mmsy oraz internetową transmisję danych. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, natomiast dla lojalnych klientów przyznawane są dodatkowe GB transmisji danych. Dlaczego dodatkowe GB? W ramach oferty abonamentowej (pod uwagę bierzemy tutaj najwyższą cenowo opcję) rozmowy na telefony stacjonarne i komórki, a także smsy i mmsy są nielimitowane. Po każdych 6/12/24 miesiącach limit transmisji danych jest  zwiększany.

Zakup telefonu nie jest w żaden sposób powiązany z zawarciem umowy abonamentowej na dostarczanie usług telekomunikacyjnych. Nju mobile telefony oferuje poza abonamentem. Zakup telefonu można połączyć z programem lojalnościowym Payback. Zebrane dotychczas punkty można wykorzystać i dzięki temu obniżyć wartość telefonu, którego zakupu chcemy dokonać. Jeżeli nie stać nas na jednorazowy wydatek rzędu kilkuset złotych, operator umożliwia skorzystanie z systemu ratalnego dzięki usłudze PayU. Co znajduje się w ofercie njumarketu? Smartfony najbardziej znanych firm – LG, Samsung, Nokia, Sony, Huawei, Motorala i wiele innych. Wybór jest więc spory, a telefony nie należą o przestarzałych modeli – nju mobile stara się, by w ofercie znajdowały sięsmartfony, będące na liście nowości.

Nju mobile oferta jest idealnie dopasowana dla osób, które nie potrzebują ograniczać się w żaden sposób w użytkowaniu telefonu komórkowego. Nikt nie lubi być ograniczany, więc jeśli nie ma takiej konieczności – to po co narzucać sobie dodatkowe zobowiązania, z których w sytuacjach losowych nie będziemy w stanie się wywiązać. Niskim kosztem można  jednocześnie sprawić radość dziecku i sobie . Tym bardziej, że zakup dodatkowego numeru dla jednego rachunku wiąże się z niższą opłatą abonamentową niż numer pierwszy – co daje nam dodatkową oszczędność…

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]