Umowa na czas nieokreślony i telefon w pakiecie – nju mobile z telefonem

1472

Nju mobile z telefonem

Oferta Nju mobile z telefonem to świetna propozycja dla wszystkich szukających taniej oferty. Świat mknie do przodu jak szalony, zmieniają się trendy, zmienia się technologia, a co za tym idzie zmieniają się również nasze oczekiwania. Co chwilę powstają nowe modele smartfonów. Nie tylko gadżeciarze chcą dorównać kroku zmianom na rynku telefoni komórkowej. Wielu z nas korzysta z ofert na abonament wiążąc się na lata umowami, tęsknie zerkając na znajomych, którzy co chwilę testują nowe telefony. Jak zaoszczędzić na abonamencie – nie tracąc darmowych smsów, czy dodatkowych GB Internetu, by stać nas było na nowy telefon?

Nju mobile oferta z telefonem wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Wybierając rodzaj usługi – abonament/karta – na starcie wiemy jakie będą maksymalne miesięczne koszty związane z użytkowaniem danej oferty.  Koszty te zależne są od tego w jakim zakresie korzystamy z telefonu:

  1. Internet
  2. Rozmowy do innych sieci komórkowych
  3. SMS i MMS
  4. Rozmowy na telefony stacjonarne

Umowy  abonamentowe w nju mobile zawierane są każdorazowo na czas nieokreślony. Do wyboru pozostaje nam jedynie zakres umowy – czyli to z czego chcemy korzystać. Dla jednych niezbędny jest dostęp do Internetu i rozmowy komórkowe, inni nie wyobrażają sobie świata bez nielimitowanych smsów, a jeszcze inni ponad wszystko cenią sobie możliwość kontaktu z rodzicami/dziadkami, którzy posiadają tylko i wyłącznie telefon stacjonarny i zapierają się przed wkroczeniem w świat nowinek technologicznych. Każdy wybiera i płaci za to co w danej chwili jest mu niezbędne.

Po wybraniu dogodnego zakresu usług możemy skupić się nad doborem telefonu, który operator udostępnia w njumarkecie. Telefony w nju mobile są pełnopłatne – kwota należności za telefon nie zawyża wartości rachunku abonamentowego, stąd też brak zobowiązania. Cena telefonu również jest niższa niż cena telefonu bez umowy u konkurencyjnych operatorów. Mimo wszystko nju mobile jednak troszczy się o klientów, których nie stać na wyłożenie jednorazowo pełnej kwoty wartości telefonu. W tym celu operator umożliwił skorzystanie z systemu ratalnego PayU. Dzięki takiemu rozwiązaniu wybieramy dogodną ilość rat dla siebie, niezależną od długości trwania umowy abonamentowej na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Każdemu mogą przytrafić się różne sytuacje losowe – dzięki opcji oferowanej przez telefony w nju mobile mamy większą kontrolę nad usługą.

Operator wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów lubiących programy lojalnościowe pozwala na gromadzenie punktów w ramach programu Payback. Zgromadzone punkty można wykorzystać do obniżenia wartości telefonu w njumarkecie.

Nju mobile z telefonem to wygodne rozwiązanie dla każdego kto nie lubi czuć się „uwiązany” długoterminowymi zobowiązaniami. Zarówno oferta operatora, jak i możliwość zakupu telefonów na raty pozwala na dostosowanie miesięcznych zobowiązań do możliwości naszego portfela. Sami decydujemy po jakim czasie pora na zmianę telefonu, bez konieczności zmiany/zwiększania wartości miesięcznego zobowiązania finansowego. Ta oferta to prawdziwa gratka dla gadżeciarzy.

 

Oceń wpis!
[Ocen: 1 Średnia: 5]