Virgin Mobile abonament – z czego skorzystać gdy brak go w ofercie

929

Abonament w Virgin Mobile

Jak w każdej dziedzinie, tak i w telekomunikacji znajdziemy zwolenników i przeciwników zarówno oferty na kartę, jak i na abonament. Jednak wiele operatorów sieci komórkowej oferuje pakiety na kartę stworzone na wzór pakietów abonamentowych. Jedyna różnica  – brak umowy lojalnościowej. Czy mimo wszystko nadal warto upierać się przy opcji z abonamentem miesięcznym?

Virgin abonament na chwilę obecną jest usługą niedostępną, były sygnały, że virgin mobile ma w planach wprowadzenie oferty z abonamentem, jednak aktualnie jedyną dostępną opcją jest usługa pre-paid (na kartę). Co otrzymujemy w ramach tej usługi?

Oferta virgin mobile przygotowana została dla trzech grup abonentów: dla tych, którzy chcą zakupić numer z puli virgin, dla klientów, którzy mają już swój numer i są do niego przywiązani – stąd konieczność przeniesienia numeru od innego operatora do virgin oraz da aktualnych abonentów sieci, czyli tak zwanych stałych klientów. Operator w swojej ofercie zamieścił pakiety usług dopasowane do różnych potrzeb swoich abonentów.

Operator oferuje 5 różnych pakietów dostosowanych do różnych potrzeb swoich klientów. Tym samym jeżeli nasze potrzeby są minimalne – możemy skorzystać z pakietu za 0 zł. Jeżeli natomiast mamy wygórowane oczekiwania – nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych, a także 10 GB internetu otrzymamy w kwocie 49/59 zł w zależności czy staniemy się nowymi abonentami, czy pozostajemy w gronie stałych klientów. Dodatkowo w większości pakietów dostępny jest nielimitowany dostęp do niektórych serwisów społecznościowych takich jak np. facebook, czy twitter.

W jaki sposób można skorzystać z oferty virgin mobile?

Zgodnie z polskim prawem obowiązkiem jest zarejestrowanie karty sim, w związku z czym konieczna będzie rejestracja na stronie, bądź wizyta w jednym z salonów partnerskich. Lista pomocnych tematów wraz z adresami zamieszczona została na stronie internetowej w zakładce Oferta, podkategoria: Gdzie nas znajdziesz?. Szczegółowo wskazane są lokalizację dobierane do problemu, z którym chcemy się zwrócić. Zestaw startowy to koszt rzędu 5 zł, nie ma przypisanego żadnego pakietu na start – taki dobieramy sobie sami po aktywacji, saldo konta wynosi 5 zł.

Na jakich telefonach będziemy w stanie korzystać z usługi?

Korzystanie z numeru znajdującego się w sieci virgin mobile możliwe jest na wszystkich telefonach nieposiadających simlocka. Jeżeli chodzi o rodzaj karty sim, operator oferuje uniwersalną kartę 3w1, którą można dostosować do rozmiarów standardowych, micro sim, a także nano sim. Odpowiedni rozmiar karty należy wyłamać z dostarczonego zestawu startowego.

Brak oferty virgin mobile abonament nie jest powodem, dla którego warto odrzucić operatora virgin podczas wyboru dostawcy usług telekomunikacyjnej. Dla klientów przygotowano pełną alternatywę dla ofert z umową na czas określony – wybór jest ogromny, a koszty nie nadszarpną znacząco naszego budżetu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]