Virgin Mobile na kartę – co zyskujemy korzystając z oferty

971

Virgin Mobile na kartę

Operator MVNO, który kilka lat temu zawojował polski rynek telekomunikacyjny. Nie posiada swojej infrastruktury, korzysta z zasobów innych siec – Play i T-mobile. Jednak to nie stoi na przeszkodzie, aby zaproponować konkurencyjną ofertę. Czym jest virgin mobile na kartę? Co nam daje? Czy warto?

Virgin Mobile Polska jest częścią międzynarodowej grupy inwestycyjnej Virgin Group, która na rynku istnieje od 1970r. Do swoich atutów zalicza stawianie dobra klienta na pierwszym miejscu, zaznacza, że nie stosuje gwiazdek i kruczków, dzięki czemu klienci wiedza co kupują, wierzą, że ich działania pomagają polepszyć wszystko co oferowane jest klientom, nie boją się wyzwań i ryzyka, ciągle poszukują lepszych rozwiązań, a także starają się pamiętać o niespodziankach ( w jak najlepszym tego słowa znaczeniu).

Co zatem znajdziemy w ich ofercie?

Virgin mobile na kartę daje nam opcję wyboru jednego z pięciu pakietów:

#freemium – w kwocie 0,00 zł. daje nam 30 minut do wszystkich sieci i stacjonarnych, 30 smsów do wszystkich sieci a także 300 MB internetu 4G LTE,

#pełenluz – w kwocie 19 zł. daje nam 100 minut do wszystkich sieci i stacjonarnych, nielimitowane minuty do Virgin i Play, a także SMSy do wszystkich sieci, dodatkowo mamy 2 GB internetu,

#bezlimitu – miesięczna kwota za usługę to 29 zł., w zamian otrzymujemy minuty do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz smsy za darmo – oferowany pakiet internetowy to 4GB,

#najlepiej –miesięczna kwota 39 zł – tutaj tak samo jak poprzednio rozmowy i smsy bez limitu, pakiet internetowy wynosi 8GB,

#dlamniesuper – to miesięczny koszt 49/59 zł w zależności od tego czy chcemy przenieść numer, czy jesteśmy nowymi/dotychczasowymi klientami, nielimitowane rozmowy i smsy, dodatkowo 10 GB internetu.

Wszystkie pakiety wyższe od #freemium oferują również darmoy tansfer dla takich aplikacji jak: Facebook, Messenger, Twitter, Ask.fm oraz Gadu-Gadu. Operator oferuje nam również możliwość dokupienia pakietu minut i danych. W kwocie od 5 do 15 zł otrzymujemy od 30 do 100 minut. Analogicznie za kwotę 4-25 zł możemy otrzymać od 300 MB do 10 GB danych w kraju. Dostępna jest również możliwość zakupu internetu w roamingu, tu stawki są nieco wyższe – w przedziale kwotowym 9-99 zł dostajemy od 25 do 500 Mb ważne przez okres 14 dni.

Gdzie można zakupić virgin mobile na kartę ?

Operator na swojej stronie udostępnił mapę z dostępnością usług w zależności od ich rodzaju. Tym sposobem podając swoją lokalizację oraz cel wizyty (do wyboru spośród : zakup startera, zakup doładowania, przeniesienie numeru, nabycie zestawu z karta i telefonem, rejestracja numeru bądź dokończenie rejestracji online) w szybki sposób wskazane zostają miejsca do których możemy udać się celem otrzymania pomocy.

Virgin mobile na kartę to oferta dobra dla osób, które lubią mieć wybór. Dla tych, którzy mają duże i małe potrzeby, jednym słowem dla każdego, bo każdy znajdzie coś dla siebie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]