Virgin mobile – oferta 2020

1392
Virgin mobile - oferta 2020

Virgin Mobile to część międzynarodowej grupy inwestycyjnej Virgin Group. Grupa dostarcza klientom usługi telekomunikacyjne, ale nie tylko, gdyż w jej ofercie znaleźć także można ofertę turystyczną i finansową, a to jeszcze nie wszystko. Grupa Virgin została założona w roku 1970 przez sira Richarda Bransona. Marką w Polsce zarządza Grażyna Piotrowska- Oliwa.

Zasięg Virgin Mobile

Zasięg Virgin Mobile obejmuje aż 99 % terenu Polski, a więc nie ma z nim w naszym kraju żadnego problemu, a wręcz przeciwnie- jest bardzo dobry. Będąc więc klientem Virgin Mobile nie trzeba się absolutnie obawiać braku zasięgu, gdziekolwiek jesteśmy. W razie wątpliwości na stronie Virgin Mobile można za pomocą interaktywnej mapy sprawdzić także zasięg internetu LTE. Virgin Mobile korzysta z nadajników sieci Play, T- Mobile oraz Orange na terenie całego kraju. Jeśli na naszym telefonie dostrzeżemy słaby zasięg, należy wejść w ustawienia sieci komórkowej. Opcja „operatorzy sieci” pozwala na wybór preferowanej, dostępnej sieci automatycznie lub ręcznie.

Doładowanie telefonu w Virgin Mobile

Doładowania telefonu w Virgin Mobile dostępne są w opcji telefonu na kartę. Żeby zacząć korzystać z takiej usługi, należy zakupić starter za 5 złotych, zarejestrować numer i zacząć korzystać z usług Virgin Mobile. W ofercie doładowań na kartę można wybierać spośród kilku opcji, a wśród nich:

– pakiet MINI 3 za 3 złote/ miesiąc- a za to 30 minut na telefony komórkowe i stacjonarne, 30 smsów, 300 MB internetu,

– pakiet MINI 9 za 9 złotych/ miesiąc- a za to 300 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne, 300 smsów, 1 GB internetu,

– pakiet GIGADAJE7 na 7 dni- a w nim nielimitowane minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane smsy, 3 GB internetu,

– pakiet GIGADAJE25 za 25 złotych/ miesiąc- a za to nielimitowane minuty, nielimitowane smsy, 15 GB internetu oraz bonusy w postaci gigabajtów za kolejne miesiące bycia klientem Virgin Mobile.

Teraz jeszcze łatwiej jest doładować konto w Virgin Mobile, gdyż można to zrobić przez internet. Wystarczy wpisać swój numer telefonu oraz wybrać wartość, jaką chcemy doładować nasz telefon. Można też wybrać dowolną kwotę doładowania w zakresie od 5 do 300 zł. Oczywiście mogą to zrobić klienci, którzy posiadają dostęp do bankowości elektronicznej lub ważną kartę płatniczą. To obecnie najszybsza metoda doładowania konta- nie tylko sobie, ale i komuś bliskiemu. każde zasilenie konta przedłuża okres ważności rozmów wychodzących o 365 dni. Proces doładowania konta przez internet jest zauomatyzowany oraz w pełni bezpieczny, można go wykonać 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.  Strona Virgin Mobile jest szyfrowana, co zabezpiecza wprowadzane dane przed osobami trzecimi.

Oferta Virgin Mobile 2020

Oferta Virgin Mobile obejmuje także usługi abonamentowe oraz internet.

Klient Virgin Mobile ma do wyboru 4 pakiety abonamentowe:

– od 14 złotych na miesiąc na ile chcesz, za co dostajemy nielimitowane minuty oraz smsy, a także do 15 GB internetu,

– od 19 złotych za miesiąc na 24 miesiące- w tym pakiecie nielimitowane minuty oraz smsy, 9 GB internetu w tym 2,11 GB internetu w roamingu w UE, dodatkowe zniżki za zgody marketingowe oraz za e- fakturę,

– od 29 złotych za miesiąc na 24 miesiące- w tym pakiecie smsy, mmsy i minuty bez limitu, 20 GB internetu w tym 3, 21 GB w roamingu w UE, zniżki za zgody marketingowe i e-fakturę,

– od 39 złotych za miesiąc na 24 miesiące- smsy, mmsy, rozmowy bez limitu, 30 GB internetu w tym 4,32 GB w roamingu w UE, zniżki za e-fakturę i zgody marketingowe.

Virgin Mobile to także oferta internetu mobilnego, dostępnego w 2 wariantach:

– Virgin Net 60- 60 GB internetu, umowa bezterminowa, teraz promocyjnie za 25 złotych zamiast 35,

– Virgin Net 120- 120 GB internetu, umowa bezterminowa, w promocji za 35 złotych zamiast 50.

Pakiety te wymagają jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 29 złotych. VIRGIN NET możesz mieć w umowie bezterminowej, co oznacza, że rezygnujesz z niej, kiedy chcesz, bez konsekwencji.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]